Lecznica dla zwierząt w Wieliczce – opieka weterynaryjna

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu weterynarii oraz zoologii. Prowadzimy sprzedaż karm i akcesoriów dla pupili. W naszym gabinecie dla zwierząt możecie Państwo skorzystać z profesjonalnej opieki weterynaryjnej – od badań profilaktycznych aż po zabiegi chirurgiczne, w tym sterylizację. Dbamy o Wasze zwierzęta jak o swoje własne, ponieważ uważamy, że ich szczęście i radość z życia są dla nas największą nagrodą za ciężką pracę. Nic nie cieszy nas tak, jak widok zadowolonych pyszczków, które wyleczyliśmy. To dla nas nieporównywalny z niczym innym sukces zawodowy.

vet4u
vet4u

Nasza pasja

Nasz młody zespół z chęcią niesie pomoc cierpiącym zwierzętom, ponieważ jest to zarówno nasza praca jak i pasja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i poświęcamy mu odpowiednią ilość czasu, troski i uwagi.

Nasze usługi

Oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujący: chirurgię, profilaktykę, diagnostykę i leczenie zwierząt towarzyszących. Podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w różnego rodzaju sympozjach i szkoleniach i wymieniamy się doświadczeniami z innymi lekarzami by lepiej służyć Państwa pupilom.

vet4u

Nasi lekarze

Tworzymy zespół weterynarzy z powołaniem. Rozwijamy się i poszerzamy nasze kwalifikacje zawodowe, aby zapewnić Waszym pupilom kompleksowe i profesjonalne wsparcie w chorobie, ale nie tylko. Chcemy, aby czuły się i wyglądały pięknie, dlatego można u nas skorzystać zarówno z pomocy lekarza weterynarii, jak i psiego fryzjera. Obecnie współpracujemy z trzema weterynarzami, których największą pasją jest pomoc zwierzętom i ich opiekunom. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z ich doświadczeniem i kwalifikacjami.

vet4u

Lek. wet. Łukasz Pankiewicz

Wlaściciel gabinetu. Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. W gabinecie przeprowadza badania i terapię chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących.

vet4u

Lek. wet. Paweł Szpar

Właściciel gabinetu. Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Przeprowadza zarówno badania i terapię chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących, jak i zajmuje się chirurgią miękką.

vet4u

Lek. wet. Małgorzata Godlewska

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. W gabinecie przeprowadza zabiegi chirurgiczne, badania i terapię chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących. Interesuje się przypadkami chirurgicznymi oraz dermatologicznymi. Ciągle szlifuje swoje umiejętności na wielu szkoleniach oraz kongresach z zakresu chirurgii oraz chorób wewnętrznych.

vet4u

Lek. Wet Kaja Zawisza-Janik

Ukończyła studia na wydziale medycyny weterynaryjnej w Warszawie. Jest prawdziwym dermatologiem z krwi i kości i to właśnie tą dziedzinę medycyny weterynaryjnej pokochała najmocniej. Od lat uczestniczy w wielu kursach oraz sympozjach z dziedziny dermatologii.

W 2022 r. doktor Kaja rozpoczęła również kilkuletnią specjalizację z zakresu chorób psów i kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

vet4u

Lek. wet Joanna Zych

Ukończyła studia na wydziale medycyny weterynaryjnej we Wrocławiu. Jej pasją jest okulistyka weterynaryjna. Swoje doświadczenie zdobywała w jednej z największych klinik w Portugalii. Doktor Asia regularnie bierze udział w licznych kursach oraz szkoleniach okulistycznych oraz chirurgicznych aby jak najlepiej pomagać swoim czworonożnym pacjentom.

vet4u

Lek. Wet Mariusz Sawicki

Ukończył studia na wydziale medycyny weterynaryjnej we Wrocławiu. Na codzień zajmuje się szeroko pojętą interną jednak jego prawdziwą pasja jest diagnostyka obrazowa. Badanie USG to jego królestwo i to w tej dziedzinie planuje w dalszym ciągu pogłębiać swoją wiedzę oraz umiejętności.