Vet4U.

Lecznica dla zwierząt w Wieliczce

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu weterynarii oraz zoologii. Prowadzimy sprzedaż karm i akcesoriów dla zwierząt.
vet4u
vet4u

Nasza pasja.

Nasz młody zespół z chęcią niesie pomoc cierpiącym zwierzętom, jest to zarówno nasza praca jak i pasja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i poświęcamy mu odpowiednią ilość czasu, troski i uwagi.

Nasze usługi.

Oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujący: chirurgię, profilaktykę, diagnostykę i leczenie zwierząt towarzyszących. Podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w różnego rodzaju sympozjach i szkoleniach i wymieniamy się doświadczeniami z innymi lekarzami by lepiej służyć Państwa pupilom.
vet4u

Nasi lekarze.

vet4u

Lek. wet. Łukasz Pankiewicz

 

Ukończył studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej. W gabinecie przeprowadza badania i terapię chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących człowiekowi. Zajmuje się też terapią zwierząt gospodarskich.

vet4u

Lek. wet. Paweł Szpar

 

Ukończył studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej. Przeprowadza zarówno badania i terapię chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących jaki i zajmuje się chirurgią jak oraz leczy zwierzęta gospodarskie, w szczególności konie.

vet4u

Lek. wet. Małgorzata Godlewska

 

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W gabinecie przeprowadza badania i terapię chorób wewnętrznych zwierząt towarzyszących człowiekowi. Interesuje się przypadkami chirurgicznymi, dermatologicznymi i okulistyką.